Usługi

Oprócz zapewnienia pracy

Zadbamy

Przygotowujemy pełny pakiet dokumentów do oficjalnego zatrudnienia za granicą

Wsparcie

Do miejsca zamieszkania i pracy w razie potrzeby

Gwarantujemy

wsparcie prawne zgodnie z prawem polskim oraz ukrainskim

Dla czego my:

Certyfikat

Pracujemy na podstawie Licencji Ministerstwa Polityki Społecznej № 58E2D9E7F900307B040000007CF72E0074EE8200

Prawnie

Oferujemy formalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców

Wsparcie

Gwarantujemy wsparcie prawne do i po zatrudnieniu

Pomoc

Wwybór pracy zgodnie z Twoją wiedzą, umiejętnościami i życzeniami

Bezpieczeństwo

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo zarówno pracownika, jak i pracodawcy

Umowa

Zawieramy dwustronną umowę prawną o świadczenie usług i przyjmujemy wszelkie płatności wyłącznie na rachunek bankowy

Do zatrudnienia za granicą potrzebujesz:

Uzyskaj bezpłatną konsultację od naszego specjalisty
+380 67 82 73 845
Posiadaj paszport biometryczny, zaproszenie od pracodawcy, polisę ubezpieczeniową

Praca

Работа електриком на виробицтво22pl

Obowiązki: konserwacja maszyn, pakowanie, rozpakowywanie, kontrola jakości.

Wymagania: od dłuższego czasu znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Czas pracy: 10-11 godzin + sobota.

Wynagrodzenie: 15,00 za godzinę netto.

Mieszkanie: darmowy.

Miasto: Katowice.

Работа електриком на виробицтво2

Обов’язки: обслуговування машин, упаковка, розпакування, контроль якості.

Вимоги: на тривалий термін, знання польської на комунікативному рівні.

Час роботи: 10-11 годин + субота.

Зарплата: 15,00 на годину нетто.

Житло: безкоштовно.

Місто: Катовице.

Pracuj jako elektryk przy produkcji